Pensjonat SKI Jezersko

Vyspite sa do ružova so šumom vetra a vôňou lesa

Pri horskom vzduchu a šume lesa sa Vám u nás bude spať tak dobre, že nebudete chcieť vyliezť z postele.

Vyberte si svoju izbu

Dokonalý relax pre telo i dušu

Doprajte si po dni na svahu oddych v príjemnom wellness centre nášho penziónu.

Objavte oázu pokoja

Pensjonat SKI Jezersko

Całkowicie odnowiony Pensjonat SKI Jezersko wita swoich gości w przytulnym środowisku doliny znajdującej się na północy Spiskiej Magury w bliskości ośrodka Bachledka Ski & Sun i w odległości 1,4 km od Ścieżki Koronami Drzew.

Cennik zakwaterowania

Wellness_penzion_jezersko_pieniny_cerveny_klastor

Kwatera

Materiały naturalne, nowoczesny design i kojące kolory wywołują przyjemne uczucie i przytulną atmosferę. Zarezerwuj pokój online.

Restauracja i bar

Nasza restauracja uspokoi wzsystkie zmysły podczas całego dnia. Atmosfera serdeczna, przytulne otoczenie, jedzenie z smakiem kuchni tradycyjnej przygotowane i serwowane z miłością.

Bilet

Wellness

Pensjonat posiada tylko małe, przytulne centrum relaksu –  parowa, infra sauna, sauna sucha i łagodne tony, to doskonała harmonia, źródło radości i przyjemności.

Dowiedz się więcej

Atrakcje w pobliżu

Poznaj Pieniny – najmniejszy i najstarszy słowacki park narodowy, piękną przyrodę, 9 km stoków narciarskich Bachledka i krzyż drzew.

Bachledka Ski & Sun

Na 9 km zjazdoviek všetkých náročností Vás čaká zábava pre malých i veľkých. Severné svahy a nadmorská výška garantujú výborné lyžiarske podmienky počas celej zimy.

Chodník korunami stromov

Objavte Tatry z korún stromov. Vystúpte chodníkom až do výšky 32 metrov nad zemou a zažite krásu prírody z vtáčej perspektívy.

Pieninský národný park

Vystúpte na čarovné Tri koruny, objavte herbár Mnícha Cypriána a splavte Dunajec na tradičných pltiach ako pravý Gorali. Objavte krásu Pienin a Zamaguria.